31 stycznia 2021

Monitoring – kamery analogowe

Kamery analogowe w firmie

Monitoring analogowy to rozwiązanie jest wykorzystywane najczęściej przez firmy które myślą poważnie o dbaniu o własne interesy i bezpieczeństwo w lokalu. Analogowe kamery są dostępne również u Nas. Rozróżniamy dwie wersje główne tych kamer. Kamery wewnętrzne oraz zewnętrzne. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością, trwałością oraz ceną. Kamery zewnętrzne są w pełni wodoodporne co sprawia, że nasz sprzęt nie ulegnie awarii nawet podczas gwałtownych opadów deszczu czy też śniegu. Oczywiście wszystkie kamery są wzbogacone o tryb nocny w wersji czarno-białej najczęściej powyżej 20 metrów.  Kamery analogowe są produkowane do rozdzielczości 2MPx

 

Kamery analogowe Koszalin

Jeżeli zakładasz nową działalność lub małą firmę, nie wolno pominąć zagadnienia ochrony majątku i pracowników. Skuteczne rozwiązanie nadzoru zapewnia środki niezbędne do minimalizowania wypadków lub kradzieży, zwiększania zadowolenia klientów i wydajności w długim okresie.
Poprzez powszechne wprowadzenie urządzeń pozwalających na nadzór zdalny z wykorzystaniem sieci LAN lub Internet „układ zamknięty” nie jest już nazwą adekwatną. W dzisiejszych czasach telewizja dozorowa jest niezbędnym elementem składowym systemów bezpieczeństwa.

Kamery w firmie to nie żaden kaprys, to konieczność. Pomagają usprawnić działanie firmy nieporównywalnie do czegokolwiek innego. Nigdy więcej projektów oddanych po terminie!

 

Zalety analogowego systemu monitoringu

Dzięki zastosowaniu technologii analogowej do transmisji obrazów.
Główne zalety:
– Szybkie wdrożenie
– Integracja z istniejącą infrastrukturą
– Możliwość konfiguracji poprzez kabel koncentryczny jak i również Ethernetowy
– Łatwe zarządzanie.
– Niska cena
– Doskonała jakość obrazu
– Możliwość przesyłania obrazu nawet do 500m

Kamery, monitoring – telewizja przemysłowa

Monitoring wizyjny (często nazywany telewizją przemysłową) oparty jest na trzech zasadniczych elementach: kamerach zamontowanych w danych pomieszczeniach w ten sposób, aby móc śledzić każde miejsce. Kolejny element telewizji przemysłowej to system przesyłania oraz magazynowania obrazu.  Trzecim elementem jest miejsce odbioru obrazu, czyli w tradycyjnym wymiarze pokój z monitorem lub monitorami, na których pokazywany jest obraz. W nowoczesnym monitoringu może to być także Państwa smartfon. Wyróżniamy dwa główne systemy monitoring analogowy oraz monitoring IP.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!