29 stycznia 2018

Monitoring – kamery IP

Kamery IP w firmie: fanaberia czy konieczność?

Są takie dni w firmie, gdy wszyscy powinni dawać z siebie sto procent. Nieubłaganie, wielkimi krokami zbliża się kolejny deadline. I niby wydaje się, że wszystko gra, a jednak: okazuje się, że dzień przed końcem projektu praktycznie nic nie jest jeszcze gotowe. Ba, to nie ma prawa wypalić! Najwyraźniej ktoś nie robi tego, co do niego należy. I jeżeli wszyscy nie zabiorą się do roboty, nie ma szans, żeby to się udało.

Ale jednak: po zebraniu i długiej motywacyjnej przemowie szefa, wszyscy nareszcie wiedzą nad czym mają siedzieć przed najbliższy dzień i kolejnego dnia całość nadaje się już do wysłania do kontrahenta. W porządku – raz się udało, ale co będzie potem? Taka historia nie może się przecież powtórzyć. Z pomocą przychodzą kamery IP, badające ruch sieciowy każdego komputera w przedsiębiorstwie. Wiadomo jak to jest z blokadą mediów społecznościowych – jest to sto sposobów na marnowanie czasu w internecie i facebook czy twitter to tylko malutki punkcik w morzu witryn w sieci. Od momentu zaopatrzenia w kamery IP szef może sprawdzić, co pracownik robi w sieci bez niepotrzebnych inspekcji, wywiadów czy wysyłania podwładnych do monitorowania pracy szeregowych pracowników.

Kamery w firmie to nie żaden kaprys, to konieczność. Pomagają usprawnić działanie firmy nieporównywalnie do czegokolwiek innego. Nigdy więcej projektów oddanych po terminie!

 

Zalety systemu monitoringu IP

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii IP do transmisji obrazów. Dają dużo wiekszą funkcjonalność w porównaniu z tradycyjnymi systemami analogowymi.
Główne zalety:
– Szybkie wdorżenie
– Integracja z istniejącą infrastrukturą
– Technologia bezprzewodowa
– Zasilanie kamer POE (poprzez kabel Ethernetowy)
– Łatwe zarządzanie.
W naszej pracy stosujemy zarówno rozwiązania kablowe (w tym światłowodowe) jak i bezprzewodowe zgodne z 802.11a/b/g. Jakość naszych usług potwierdzamy gwarancją niezawodnego działania wdrożonego przez nas kompleksowo systemu monitoringu IP.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!