2 października 2018

Strony internetowe

TWOJA STRONA INTERNETOWA

…to pierwszy, a zarazem wielki krok do sukcesu. Stworzymy specjalnie dla Ciebie stronę, która będzie responsywna, czyli wyposażona w wersję mobilną. Być może zaskoczyłoby Cię, jak wiele razy Twój serwis będzie przeglądany nie w komputerach, a właśnie na smartfonach lub tabletach. Pomożemy Ci stworzyć stronę, która będzie atrakcyjna pod względem wizualnym i informacyjnym – stanie się znakomitą wizytówką Twojej firmy. Nasze strony są wyposażone w system CMS który ułatwi Ci zarządzanie. Proponujemy funkcjonalne, estetyczne i łatwe w obsłudze strony www.  Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi realizacjami oraz pełną ofertą. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Z nami zdobędziesz nowych klientów. Świadczymy również usługi administracji stronami www.

Nasze strony są przygotowywane z szablonów z indywidualną grafiką przesłaną przez Ciebie lub stworzoną przez nas.

 

Każda nasza strona jest wyposażona w system zarządzania treścią (CMS). Ułatwi Ci to zarządzanie i zapewni komfort użytkowania Twojej nowej strony internetowej. Każda ze stron jest responsywna czyli wyposażona  w wersję mobilną. Z doświadczenia wiemy, że coraz więcej klientów będzie oglądało Twoją stronę na telefonie czy tablecie. Gotowa przez nas strona będzie przygotowana pod pozycjonowanie. Od chwili jej uruchomienia zaczniemy wspólną walkę o wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Strony internetowe Koszalin

Strony internetowe

Tworzymy responsywne strony internetowe oparte na systemie CMS WordPress. Nie korzystamy z autorskich rozwiązań. Tworzenie stron opartych na systemie WordPress to nasza specjalność. Jeżeli nie masz czasu administrować swojej strony możemy zrobić to za Ciebie.

Hosting i domeny

Do każdej wykonanej przez nas strony internetowej proponujemy domenę internetową oraz utrzymanie strony na serwerze wraz z opieką techniczną i skrzynkami e-mail. Kompleksowa usługa usprawnia prawidłowe działanie strony internetowej oraz minimalizuje koszty.

Administracja

Adminstracja, opieka nad stroną WWW skierowana jest dla firm posiadających już swój serwis WWW oraz potrzebujących opieki nad nimi. Powierzenie nam opieki nad stwoją stroną internetowa oznacza iż będzie ona aktualna oraz atrakcyjna.

Strony internetowe Koszalin

Tworzenie stron internetowych jest dla nas nie tyle pracą, co wręcz pasją. Po prostu uwielbiamy to robić. Energii dodaje nam zachwyt wzbudzany u naszego Klienta. Nasze strony przerastają oczekiwania, są eleganckie, funkcjonalne i proste w zarządzaniu. Po prostu spełniają swoją funkcjonalność. Sama budowa strony internetowej jest wysiłkiem zespołu który wierzy w to co robi.

Tworzymy strony internetowe budujące Twój biznes.

Dla nas nie jest ważne to czy zaczynasz, a może tylko chcesz odświeżyć swoją stronę. Oczywiście doradzimy i dopasujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Dla nas najważniejsze jest pełne zadowolenie Klienta. W zakresie tworzenia stron www Koszalin jesteśmy profesjonalistami, jednak nie ograniczamy swojego zakresu działania tylko na naszym lokalnym rynku. Działamy w całej Polsce i nie tylko. W ofercie również administracja stronami www.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!